KONST / Litografier / Färglitografi 16034221
nr 1603 4221
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Numrerad 353/375, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 59x43 cm, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:34:49
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall